Team

Rob Wilmink

Managing director

mob +32 (0)475 96 64 91
direct +32 (0)3 317 18 00
rob@intervlees.com

Hans Wilmink

Managing director

mob +32 (0)475 27 14 01
direct +32 (0)3 317 18 01
hans@intervlees.com

Luc breugelmans

Financial manager

mob +32 (0)475 28 58 24
direct +32 (0)3 317 18 07
luc@intervlees.com

Joaquin Bruynseels

Sales manager

direct +32 (0)3 317 18 02
joaquin@intervlees.com

Andreas Rieck

Sales manager

direct +32 (0)3 317 18 03
andreas@intervlees.com

Tijs Quartier

Junior Sales

direct +32 (0)3 232 34 26
tijs@intervlees.com

Inge Beyaert

Operations

direct +32 (0)3 317 18 06
inge@intervlees.com

Linda Dils

Operations

direct +32 (0)3 317 18 08
linda@intervlees.com

Cayetano Cuesta Bautista

Operations

direct +32 (0)3 317 18 09
cayetano@intervlees.com

Cynthia Van der Stee

Operations

direct +32 (0)3 225 27 81
cynthia@intervlees.com

Vicky Van Looveren

Operations

direct +32 (0)3 317 18 05
vicky@intervlees.com

Vacatures

Op dit moment zijn er geen vacatures. Binnen Intervlees stellen wij het bijzonder op prijs om open sollicitaties te ontvangen. Mocht u een open sollicitatie willen sturen, dan verzoeken wij u vriendelijk om een brief met uw c.v. te sturen naar rob@intervlees.com t.a.v. de heer R. Wilmink.