Ons team

Verkoop

Rob Wilmink

Rob Wilmink
Managing director

mob +32 (0)475 96 64 91
direct +32 (0)3 317 18 00
rob@intervlees.com

Hans Wilmink

​Hans Wilmink
Managing director

direct +32 (0)3 317 18 01
hans@intervlees.com

Joaquin Bruynseels

Joaquin Bruynseels
Sales manager

direct +32 (0)3 317 18 02
joaquin@intervlees.com

Bob Rikken

Bob Rikken
Sales manager

direct +32 (0)3 233 01 78
bob@intervlees.com

Monica Albrecht

Monica Albrecht
Sales manager


direct +32 (0)3 232 34 26
monica@intervlees.com

Financiën

Luc Breugelmans

Luc Breugelmans
Financial manager

direct +32 (0)3 317 18 07
luc@intervlees.com

Linda Dils

Linda Dils
Finance / Accountancy

direct +32 (0)3 317 18 08
linda@intervlees.com

Logistiek

Cayetano Cuesta Bautista

Cayetano Cuesta Bautista
Head of operations & Quality manager

direct +32 (0)3 317 18 09
cayetano@intervlees.com

Vicky Van Looveren

Vicky Van Looveren
Logistiek

direct +32 (0)3 317 18 05
vicky@intervlees.com

Inge Beyaert

Inge Beyaert
Logistiek

direct +32 (0)3 317 18 06
inge@intervlees.com

Vacatures

Op dit moment zijn er geen vacatures. Binnen Intervlees stellen wij het bijzonder op prijs om open sollicitaties te ontvangen. Mocht u een open sollicitatie willen sturen, dan verzoeken wij u vriendelijk om een brief met uw c.v. te sturen naar rob@intervlees.com, t.a.v. de heer R. Wilmink.